Logo
u.lvicka@gmail.com
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA

  1. Úvod
  2. KiETLA
  3. KiETLA WOAM Sluneční brýle Purple - 0-2 roky

KiETLA WOAM Sluneční brýle Purple - 0-2 roky

WOAM – Nový model slunečních brýlí od oblíbené francouzské značky KiETLA. Barevný průsvitný rám inspirovaný disco stylem 70. let. Hravé, trendy, jedn... celý popis
Nejsme plátci DPH
489 Kč
ks
Číslo produktu:WO1SUNPURP
Kompletní specifikace

WOAM – Nový model slunečních brýlí od oblíbené francouzské značky KiETLA.

Barevný průsvitný rám inspirovaný disco stylem 70. let. Hravé, trendy, jednoduše „cool“.

Brýle WOAM jsou příjemně lehké a také díky jejich povrchové úpravě Soft Touch velmi pohodné na nošení. Kvalitní polykarbonátové skla se 100 % UVA, UVB, UVC filtrem poskytují maximální ochranu očí před UV zářením.

Díky velikostem pro děti od 0 roků až po dospělé se můžete podle trendu „matchy-matchy“ sladit celá rodina.

Dětské oči jsou na slunko velmi citlivé a zranitelé. Čočka ještě není dostatečně vyvinutá, aby chránila sítnici jako u dospělých. Čočka se vyvíjí až do věku 12 let dítěte. Do té doby velká část UV záření přechází až k sítnici a způsobuje poškození, které se věkem kumulují a můžoou se projevit až v dospělosti. Proto je velmi důležité chránit oči dětí už od malička.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz